Náramky z gumiček

Náramky z gumiček


Popis projektu

I my jsme propadli letnímu hitu náramků z gumiček, i když jsme si neupletli ještě ani jeden náramek! Přitahuje nás příležitost sledovat marketingovou teorii o WOM a generaci C v přímém přenosu, zapojením do samotného dění.

WOM (tzv. šeptanda) spustila mezi dětmi o prázdninách nečekaný zájem o tuto kreativní činnost. Dle marketingového slovníku jde o generaci C, jenž je silně spojena s digitálním světem. S trochou nadsázky se dá řici, že jde o děti, které mají v rodném listě nejenom své jméno, ale i e-mail a nick, či profil na facebooku. Ovládají již jako kojenci tablety a telefony stejně dobře, jako jejich rodiče. Školou povinná mládež si umí neuvěřitelně rychle najít (vygooglit) jakékoli informace.

A právě spojení šeptandy a získání opravdu dobrých návodů na jeden klik, bylo základem pro tento letní hit “náramky z gumiček” :). Rozhodli jsme se děti podpořit, aby si dobré odkazy na návody a ukázky (jak uplést nejenom náramky z gumiček, ale i zvířátka, prstýnky, kytičky, postavičky apod.) mohly jednoduše ukládat a sdílet své výrobky s ostatními. Obsah této stránky www.naramkyzgumicek.eu tvoří samotné děti a další zapálení gumičkáři!

Je úžasné sledovat, jak se vyvíjí chování návštěvníků webu, ale i názory a obsah samotných tvůrců obsahu.

Navštívit web