Helma 365


Popis projektu

Kompletní digitální marketing

Pro společnost Helma 365, která je předním českým výrobcem kalendářů a diářů, poskytujeme kompletní marketingovou komunikaci se zaměřením na internet.

Tvorba online konfigurátorů

Úspěšný projekt díky spojení digitálních možností (ONLINE) s novými metodami tisku diářů (OFFLINE). S touto online diářovou skládačkou si firemní zákazníci vytvoří vlastní originální a hodnotný reklamní předmět za minimální náklady. Online konfigurátor umožňuje, aby si firmy či agentury sami a jednoduše vyzkoušely různé varianty a kombinace reklamních služeb pro své firemní diáře a vybraly ten návrh, který jejich zákazníky nejvíce potěší.
Významnou přidanou hodnotou je možnost sdílení této aplikace na webech velkoodběratelů a reklamních agentur díky promyšlenému konceptu, struktuře obsahu a efektivní editaci. Pohybujeme se ve světě B2B, proto nedílnou součástí projektu bylo i vytvoření speciální sekce pro partnery s možností úpravy ceny a zobrazení marže.
Zajistili jsme projektové vedení od samotného návrhu cíle, konceptu, zadání pro grafiky a programátory, copywriting, koordinace všech činností.

Navštívit web